«سعید انبارلویی» مدیرکل آرشیو‌ صدا و سیما شد

 

متن حکم انتصاب مدیرکل آرشیو سازمان صدا و سیما به‌شرح ذیل است:

 

جناب آقای مهندس سعید انبارلویی


نظر به مراتب تعهد، تخصص و تجارب مفید و بر اساس ساختار جدید سازمان جنابعالی به‌موجب این حکم به سمت «مدیرکل آرشیو» منصوب می‌شود. وظیفه جنابعالی در این مسئولیت علاوه بر ساماندهی، حفظ و نگهداری بزرگ‌ترین میراث دیداری و شنیداری کشور، ایجاد سازوکارهای لازم برای سرعت بخشیدن به دسترسی برنامه‌سازان رادیویی و تلویزیونی به منابع بی‌نظیر، فاخر و کمیاب آرشیوی است که موجب ارتقای کیفی خدمات صدا و سیما می‌باشد.

توجه به روزآمدی و بازیابی منابع موجود، پاسخگویی به‌هنگام به مراجعه‌کنندگان درون و برون‌سازمانی، هماهنگی و ارتباط مؤثر با مجموعه آرشیو‌های سازمان در سراسر کشور، بهره‌مندی از تکنولوژی‌های نوین رسانه‌ای در ارائه خدمات، تبدیل منابع آنالوگ به دیجیتال و تهیه نر‌م‌افزار لازم که قابلیت جست‌وجو برای همه منابع سازمان را فراهم کند از عمده انتظاراتی است که می‌بایست با به‌کارگیری نیروهای متعهد و کارآمد برآورده شود.
لازم می‌دانم از خدمات مفید و مؤثر جناب آقای محمدیان در مدت تصدی این مسئولیت قدردانی کنم. از خداوند متعال توفیق جنابعالی را در پیشبرد اهداف و آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و تحقق منویات مقام معظم رهبری )مد ظله العالی) مسئلت می‌نمایم
.

 

محمد سرافراز

رئیس سازمان

میانگین (0 آرا)
میانگین امتیازات 0.0 ستاره از 5 می باشد.


نظرات

نظر شما