معارفه و تکريم مديران کل آرشيو صداوسيما

 

مراسم تودیع و معارفه مدیرکل آرشیو سازمان صداوسیما در روز  دوشنبه 24 آذرماه برگزار گردید.

 

در این مراسم ، حجت الاسلام موسوی مقدم، معاون امور مجلس و استان های صداوسیما در جلسه معارفه و تودیع مدیران کل آرشیو رسانه ملی با تشکر از مدیر کل سابق آرشیو سازمان صداوسیما و خیر مقدم به سعید انبارلویی، مدیر کل جدید آرشیو و کتابخانه های صداوسیما به تشریح اهمیت آرشیو رسانه ملی و پیشرفت های ده ساله اخیر در آرشیو پرداخت و گفت : در عصر فشردگی مکان و فضا پیشرفت های رسانه ملی به برنامه ریزی و رشد و ترقی آینده آرشیو وابسته است.

ایشان بر برخورداری رسانه ملی از تکنولوژی های برتر درجهان تاکید کرد و افزود : آرشیو رسانه ملی امروز در رتبه شانزدهم رسانه ای دنیا قرار دارد و می تواند پشتیبان فکری بسیار خوب و موثری برای شبکه ها باشد و باید برای اجرای سیاست های کلان سازمان صداوسیما اقدام های موثری در زمینه پیشرفت آرشیو صورت پذیرد.

معاون امور مجلس و استان های صداوسیما در این نشست ضمن خیرمقدم به مدیرکل جدید آرشیو و کتابخانه های سازمان گفت : با توجه به تجربه عملی سعید انبارلویی امیدوارم که بحث اتوماسیون در آرشیو عملی شود.

در این مراسم حجت الاسلام محمدیان ، مدیرکل سابق آرشیو سازمان نیز ضمن تشکر از همه همکاران آرشیو و کتابخانه های سازمان صداوسیما برای مدیرکل جدید اداره کل آرشیو آرزوی موفقیت کرد.

سعید انبارلویی، مدیر کل جدید اداره کل آرشیو وکتابخانه های سازمان صداوسیما هم با قدردانی از زحمات مدیرکل سابق آرشیو و کتابخانه های صداوسیما به پیشرفت های اداره کل آرشیو در10 سال گذشته اشاره کرد و گفت خوشبختانه آرشیو رسانه ملی در دهه گذشته پیشرفت چشمگیری داشته است به طوری که شاهد اتفاقات بسیار خوب و دور از انتظاری در رسانه ملی به خصوص در شبکه های برون مرزی از جمله آی فیلم بودیم و در مواقعی آرشیو سازمان صداوسیما برگ برنده رسانه ملی در جهان شد.

ایشان گفت امیدوارم که با برنامه ریزی و تحول اساسی در آرشیو رسانه ملی بتوانیم پایگاه آرشیوی بزرگی در خاورمیانه و دنیا داشته باشیم.

 

 

منبع: خبرگزاری تسنیم
میانگین (0 آرا)
میانگین امتیازات 0.0 ستاره از 5 می باشد.


نظرات

نظر شما