انتصاب مدیر آرشیو شبکه دو سیما

جناب آقای یوسف احمدی طی حکمی از سوی جناب آقای انبارلویی ، مدیر کل آرشیو به سمت « مدیر آرشیو شبکه دو سیما » منصوب می نمایم.

 

جناب آقای یوسف احمدی

 

پیرو حکم شماره1931 /2330 OA/ مورخ 93/05/18 و نظر به مراتب تعهد، تخصص و تجارب ارزشمندتان، به موجب این حکم جنابعالی را به عنوان مدیر آرشیو شبکه دو سیما منصوب می نمایم.

انتظار می رود با توجه به اهمیت، نقش و جایگاه مهم آرشیو شبکه دو سیما با نگاه دقیق علمی متکی بر روحیه خدمتگزاری و خدمات رسانی نسبت به ساماندهی، ثبت، حفظ و نگهداری و اشاعه منابع با استفاده از فناوری های نوین اطلاعات جهت دستیابی به آرشیوی کارآمد و موثر اهتمام بایسته داشته و در جهت عملیاتی نمودن سرفصل های ذیل اقدام نمائید.

  • برنامه ریزی دقیق در جهت تبدیل منابع آنالوگ به دیجیتال.
  • توجه جدی به استانداردهای حفظ ونگهداری ، بهسازی و نوسازی مخازن آرشیو آن شبکه.
  • پشتیبانی موثر و سازنده در جهت ارتقاء سطح بهره وری و استفاده گروه های تولیدی و پخش از منابع غنی و بالقوه آرشیو آن شبکه.
  • شناسایی و گردآوری منابع آرشیوی فاخر بر اساس اهداف کلان و اولویت های موضوعی آن شبکه خصوصا منابعی با محتوای فرهنگی – اجتماعی.
  • توسعه پویا و ایجاد تحول در آرشیو آن شبکه با توجه به وجود منابع متنوع و گسترده.
  • توجه و پیگیری جدی در زمینه تحویل گیری منابع تولیدی آن شبکه از تهیه کنندگان مطابق با استانداردهای اعلام شده.

رعایت هماهنگی لازم با مدیر محترم شبکه دو سیما و واحدهای ستادی این اداره مورد تاکید است، توفیق روز افزون جنابعالی را در انجام مسئولیت محوله از درگاه خداوند متعال خواستارم.

 

سعید انبارلویی

مدیرکل آرشیو سازمان

میانگین (0 آرا)
میانگین امتیازات 0.0 ستاره از 5 می باشد.


نظرات

نظر شما